هولدینگ-تجارت-رادوین
ما را دنبال کنید

پایا صنعت بزرگ‌ترین تامین کننده محصولات صنعتی

اشتراک گذاری این پست:

مقدمه

با پیشرفت تکنولوژی صنعت نیز دست خوش تغییرات بسیار گسترده‌ای شده است. این تغییرات همواره در پی افزایش بهره‌وری و آسان‌سازی کارها بوده است. یکی از تغییرات و پیشرفت‌های چشم گیری که حوزه صنعت با آن مواجه بوده است، محصولات صنعتی مختلف می‌باشد. در گذر زمان محصولات صنعتی در کیفیت و عملکرد بهینه محصولات پیشرفت قابل ملاحظه‌ای صورت گرفته است.  در این میان شرکت‌های مختلفی در ارائه محصولات صنعتی متنوع برای صنایع به روی کار آمده اند. یکی از این شرکت‌ها که در حوزه ارائه محصولات صنعتی بی‌نظیر عمل کرده است، شرکت پایا صنعت تجارت رادوین است. این شرکت علاوه بر تنوع محصولات، به کیفیت محصولات نیز توجه ویژه داشته و با انواع برندهای معتبر داخلی و خارجی همکاری دارد.

وبسایت رسمی شرکت رادوین مرجع کاملی برای محصولات این شرکت می‌باشد.

زیرمجموعه‌های پایا صنعت تجارت رادوین

دفتر مرکزی شرکت رادوین در تهران واقع می‌باشد. این مجموعه بزرگ با توجه به گستردگی فعالیت و خدماتی که ارائه می‌دهد، به مرور زمان وسیع شده و زیرمجموعه‌های بزرگی وابسته به آن به وجود آمده‌اند. زیرمجموعه‌های این شرکت شامل : شرکت رادوکو، راد دیزل و رادپایپ می‌باشد، که این زیرمجموعه‌ها نیز در تامین محصولات صنعتی پیشتاز هستند. در ادامه توضیحات بیشتری را راجع به زیرمجموعه‌ها و محصولات صنعتی که شرکت رادوین ارائه می دهد، بیان می‌کنیم.

داشتن بیش از یک دهه تجربه، باعث شده تا شرکت رادوین نیاز مشتری را بهتر بشناسد.

رادوکو :

اولین زیرمجموعه ی وابسته به شرکت بزرگ رادوین، شرکت رادوکو بود که با سرمایه گذاری بخش خصوصی آغاز به کار کرد. موفقیت چشمگیر این مجموعه در جلب رضایت مشتریان باعث شد تا این زیرمجموعه موفق، روز به روز بزرگتر شود و به یکی از غول‌های بزرگ بازار محصولات صنعتی تبدیل گردد.

رادپایپ :

زیرمجموعه ی دیگر شرکت پایا صنعت تجارت رادوین بوده که همانند رادوکو با سرمایه گذاری بخش خصوصی توانسته است شروع به کار کند. همانطور که از نام شرکت رادپایپ مشخص است، این شرکت در زمینه اتصالات لوله، گسکت، شیرآلات صنعتی و… فعالیت می‌کند. تنوع قابل توجه در شیرآلات ارائه شده توسط این مجموعه باعث شده تا انواع مشتری با سلیقه‌های مختلف تمایل داشته باشند که از این مجموعه خرید کنند. علاوه بر آن، راهنمایی کارشناسان فروش شرکت رادوین عامل دیگری در جذب مشتری می‌باشد. زیرا مشاوره در هنگام فروش به انتخاب صحیح مشتری کمک شایانی می‌کند. علاوه بر آن خدمات پس از فروش گزینه ی مثبت دیگری بوده که به پیشرفت شرکت رادوین کمک کرده است.

راد دیزل :

موفقیت‌های پی در پی و رونق بی اندازه ی شرکت رادوین عامل اصلی به وجود آمدن زیرمجموعه‌های وابسته به آن می‌باشد. راد دیزل نیز یکی دیگر از بزرگترین زیرمجموعه‌های شرکت رادوین محسوب می‌شود که باسابقه ی درخشانی که از خود به جای گذاشته گوی رقابت را از رقیبان شرکت رادوین ربوده است.

چرا شرکت پایا صنعت تجارت رادوین موفق است؟

موفقیت شرکت پایا صنعت تجارت رادوین موضوعی است که همگان بر آن اتفاق نظر داشته و نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد. داشتن زیرمجموعه‌های متعدد که در بازار محصولات صنعتی بی بدیل فعالیت می‌کنند، به خوبی بیانگر عملکرد خوب این شرکت می‌باشد. تعداد بالای مشتریان که روز به روز به شمار آن‌ها اضافه می‌شود، نیز از علل دیگری است که می‌توان از آن به عنوان  مهر تایید بر موفقیت عملکرد شرکت رادوین یاد کرد. اما به راستی علت این موفقیت در چیست؟

داشتن مشاوره ی رایگان برای انتخاب محصول، به مشتری کمک می‌کند تا انتخابی مناسب انجام دهد.

  • ارتباط مفید و محترمانه با مشتری : شرکت رادوین همواره و در همه حال سعی داشته تا راه ارتباطی خود را با مشتریان باز بگذارد. داشتن بیش از 30 خط ویژه که در طول شبانه روز پاسخگوی مشتریان هستند، دلیل روشنی برای این موضوع است.

حتی اگر قصد خرید از این مجموعه را نداشته باشید، مشاورین شرکت رادوین شما را تنها نمی‌گذارند. مشاوره ی رایگان یکی از خدماتی است که شرکت رادوین برای افراد در نظر گرفته است. در واقع زیاد مهم نیست که شما قصد خرید داشته باشید و یا برای مشاوره با شرکت ارتباط برقرار کنید، مشاورین این شرکت همواره به صورت رایگان حاضر به پاسخ گویی  سوالات شما هستند. مشاورین شرکت پایا صنعت تجارت رادوین با داشتن دانش تخصصی در حوزه ی محصولات صنعتی، به خوبی برندهای مختلف و محصولات متنوع صنعتی را شناخته و کمک می‌کنند تا مشتری خریدی متناسب با نیازش انجام دهد.

حفظ ارتباط با مشتری حتی تا بعد از خرید نیز ادامه داشته و برای نصب و استفاده از محصولات نیز مشتری می‌تواند روی مشاوره ی رایگان شرکت رادوین حساب باز کند. علاوه بر آن داشتن گارانتی روی اجناس فروخته شده کمک می‌کند تا مشتری با خیال آسوده‌تری خرید انجام دهد.

  • تجربه ی بالا : یکی دیگر از مهم‌ترین دلایل موفقیت شرکت رادوین است که نمی‌توان به سادگی از تاثیر آن در موفقیت هلدینگ بزرگ رادوین گذشت. داشتن بیش از یک دهه تجربه برای یک شرکت یک دستاورد بزرگ محسوب می‌شود. این تجربه ی بالا کمک کرده تا شرکت نیاز بازار و مشتریان را به راحتی بشناسد و محصولات درخور را به آن‌ها ارائه کند. علاوه بر آن حضور در بازارهای جهانی و کار کردن با انواع برندهای ایرانی و خارجی باعث شده تا شرکت رادوین تقریبا تمامی برندهای مطرح در ارائه محصولات صنعتی را به خوبی بشناسد. شناخت برندها کمک کرده تا مجموعه پایا صنعت تجارت رادوین تنها با برندهای مطرح کار کند و تنها محصولات با کیفیت را روانه ی بازار کند. از این رو مشتریان مجموعه رادوین برای خرید از این مجموعه رضایت خاطر دارند.
  • داشتن یک وبسایت رسمی که به معرفی محصولات پرداخته و تمامی محصولات را با جزئیات فراوان و نوع کاربرد در اختیار مشتریان قرار داده است، از دیگر عملکردهای مفید شرکت رادوین بوده که احترام به مشتری را نشان می‌دهد. وبسایت رسمی این شرکت با ارائه اطلاعات بروز راجع به محصولات کمک می‌کند تا مشتری محصولات صنعتی را بهتر شناخته و حتی از قیمت آن‌ها نیز در هنگام خرید مطلع شود تا با بودجه ی خود بهترین خرید را انجام دهد.
  • شرکت رادوین با توجه به حجم درخواست‌های بالایی که دارد، محصولات را در تعداد بالا خریداری می‌کند. این خریداری با تعداد بالا باعث می‌شود تا محصولات با قیمتی مقرون به صرفه به دست شرکت برسد و از طرفی دیگر با قیمتی مناسب به دست مشتری برسد. بنابراین یکی دیگر از دلایل مهم موفقیت شرکت پایا صنعت تجارت رادوین را می‌توان قیمت بسیار مناسب محصولات نام برد.

داشتن مشاوره ی رایگان برای انتخاب محصول، به مشتری کمک می‌کند تا انتخابی مناسب انجام دهد.

مقالات مرتبط :

اشتراک در خبرنامه ما

خبرنامه رادوین را دریافت کنید و از آخرین اخبار مطلع شوید

بیشتر بخوانید...

آیا می خواهید صنعت خود را در دست بگیرید؟

با ما تماس بگیرید و در ارتباط باشید