هولدینگ-تجارت-رادوین
ما را دنبال کنید

معرفی هلدینگ تجارت رادوین وارد کنندۀ تجهیزات صنعتی

اشتراک گذاری این پست:

معرفی پایا صنعت تجارت رادوین وارد کنندۀ تجهیزات صنعت

پایا صنعت تجارت رادوین

پایا صنعت تجارت رادوین یک هلدینگ بسیار بزرگ و با زیر شاخه‌های صنعتی بسیار است.
پایا صنعت تجارت رادوین یک هلدینگ بسیار بزرگ و با زیر شاخه‌های صنعتی بسیار است.

پایا صنعت تجارت رادوین یک هلدینگ بسیار بزرگ با چندین زیر مجموعۀ شرکت صنعتی است که امروزه نقش فعالی در زمینۀ ساخت، تولید و وارد کنندگی وسایل صنعتی دارد. این هلدینگ و تمامی زیر مجموعه‌های آن در تلاش هستند تا با گسترش و مدرن سازی صنعت کشور، انواع و اقسام گوناگون وسایل صنعتی را در چرخۀ تولید کشور وارد کرده و سهمی بزرگ در پیشرفت و به روز شدن صنایع ملی داشته باشند. ما در این مقاله سعی داریم به معرفی هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین پرداخته و خدمات آن را به شما معرفی کنیم.

راد دیزل:

شرکت راد دیزل یکی از زیر مجموعه‌های این هلدینگ به شمار می‌رود از طرف دیگر این شرکت به وسیلۀ بخش خصوصی اداره شده و به عنوان سهامی خاص در حال فعالیت است. این مجموعه در بخش تأمین قطعات صنعتی فعالیت داشته و انواع دیزل ژنراتورهای مختلف را برای فروش به بازار ارائه می‌دهد. این شرکت یکی از بزرگترین ارائه دهندگان این تجهیزات صنعتی بوده و از به روزترین انواع دیزل ژنراتورها بهره مند است.

همچنین در این بخش شما می‌توانید تمامی وسایل یدکی مربوطه این دسته از تجهیزات صنعتی را از این شرکت با اطمینان کامل تهیه کنید.

راد پایپ:

راد پایپ نیز دیگر زیر مجموعۀ این هلدینگ محسوب می‌شود. این شرکت هم به صورت خصوصی اداره شده و از بزرگترین وارد کنندگان و تأمین کنندگان تجهیزات پایپینگ کشور به شمار می‌رود. راد پایپ در زمینۀ انواع شیر آلات صنعتی، انواع فلنج، لوله و اتصالات آن فعالیت داشته و یکی از مهم ترین زیر مجموعه‌های هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین به حساب می‌آید.

هر سه شرکت زیر مجموعۀ این هلدینگ از وارد کنندگان بزرگ قطعات صنعتی و تجهیزات کشاورزی به شمار می‌روند.
هر سه شرکت زیر مجموعۀ این هلدینگ از وارد کنندگان بزرگ قطعات صنعتی و تجهیزات کشاورزی به شمار می‌روند.

رادوکو:

رادوکو هم مانند دو شرکت نام برده شده یکی از وارد کنندگان قطعات صنعتی به شمار می‌رود. این بخش هم در کنار همکاری با دو بخش گفته شده مسئولیت وارد کردن تجهیزات کشاورزی مدرن را هم بر عهده دارد. لازم به توضیح است که این بخش با ارائۀ وسایلی چون: ابزار دقیق، الکترو موتور صنعتی، گیربکس صنعتی، ژنراتورهای مختلف، تجهیزات کشاورزی و پمپ به مرجعی کامل در ارائۀ تجهیزات صنعتی تبدیل شده است. همچنین شما می‌توانید برای هر گونه پرسش به صورت 24 ساعته با پشتیبانی این شرکت تماس گرفته و از مشاورۀ متخصص‌های این شرکت بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش عالی:

هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین و تمامی زیر مجموعه‌های آن تمامی محصولات خود را هنگام ارائه گارنتی کرده و از آن‌ها به صورت کامل پشتیبانی می‌کنند. این هلدینگ برای آسوده خاطر بودن مشتریان خود دارای یک تیم از پشتیبان‌های متخصص و مجرب است که در صورت نیاز می‌توانند در هر ساعتی از شبانه روز شما را برای خریدی بهتر راهنمایی کنند.

قیمت مرقون به صرفه:

به طور حتم فاکتور قیمت در زمان خرید بسیار اهمیت داشته و از بسیاری جهات تعیین کننده به شمار می‌رود. این هلدینگ به دلیل وارد کردن تیراژ بالای محصولات خود از کمپانی‌های خارجی می‌تواند قیمت‌های مناسب ‌تری را برای محصولات خود در نظر گرفته و در نهایت محصولات صنعتی خود را با قیمتی کمتر از هر جای دیگر به مشتریان خود عرضه کند.

تحویل سفارش:

برای هر گونه دریافت سفارش داده شده شما می‌توانید به صورت حضوری و درب انبار خرید خود را تحویل بگیرید. اگر هم مسافت زیادی تا انبارهای محصولات این هلدینگ دارید شرکت محصول خریداری شده را به وسیلۀ انواع پست ‌های مربوطه به دست شما می‌رساند.

وجود این دسته از محصولات تخصصی امکان بیشتری را برای تولید کنندگان داخلی در زمینه‌های صنعتی فراهم می‌کند.
وجود این دسته از محصولات تخصصی امکان بیشتری را برای تولید کنندگان داخلی در زمینه‌های صنعتی فراهم می‌کند.

بیشتر از یک دهه تجربۀ موفق:

هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین در کارنامۀ کاری خود بیشتر از یک دهۀ موفقیت کامل را از نظر ارائۀ خدمات کسب و کرده است. به روز بودن، ارائۀ خدمات مناسب و استاندارد پس از فروش، ارائۀ محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب، استفاده از بهترین مشاوران خرید  و بسیاری از امتیازهای دیگر باعث شده این هلدینگ در سال‌های گذشته به مرجعی کامل و مهم در زمینۀ تجهیزات صنعتی و کشاورزی تبدیل شود.

وارد کردن تجهیزات صنعتی می‌تواند به رونق و گسترش تولیدات داخلی کمک زیادی کند
وارد کردن تجهیزات صنعتی می‌تواند به رونق و گسترش تولیدات داخلی کمک زیادی کند

سایت پایا صنعت تجارت رادوین ارائه دهندۀ تمامی خدمات:

اگر شما هم قصد دارید برای خانه، کارگاه یا شرکت خود ابزار آلات صنعتی مناسبی تهیه کنید می‌توانید سری به فروشگاه اینترنتی پایا صنعت تجارت رادوین زده و از تمامی محصولات شرکت ‌های زیر مجموعۀ این هلدینگ دیدن کنید. همچنین شما می‌توانید به بخش فروشگاهی این سایت بروید و از آخرین و به روزترین محصولات ارائه شده به وسیلۀ این هلدینگ باخبر شوید.

در این سایت یک بخش مقالات هم وجود دارد که می‌تواند برای مطالعۀ شما در زمینۀ دستگاه‌های صنعتی بسیار جالب توجه باشد. کارکرد دستگاه‌ها و موارد استفادۀ آن‌ها در این مقالات به صورت کامل شرح داده شده است.

 

 

مقالات مرتبط:

شرکت پایا صنعت تجارت رادوین در چه زمینه‌‌ای فعالیت دارد؟

همه چیز درباره هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین

هلدینگ چیست؛ شرکت های هلدینگ چه تفاوتی با سایر شرکت ها دارند؟

اشتراک در خبرنامه ما

خبرنامه رادوین را دریافت کنید و از آخرین اخبار مطلع شوید

بیشتر بخوانید...

آیا می خواهید صنعت خود را در دست بگیرید؟

با ما تماس بگیرید و در ارتباط باشید