هولدینگ-تجارت-رادوین
ما را دنبال کنید

بررسی کامل هلدینگ تجارت رادوین

اشتراک گذاری این پست:

شرکت بزرگ پایا صنعت تجارت رادوین از هلدینگ‌های معتبر و قدیمی بوده و اساس کار این شرکت واردات و تامین قطعات صنعتی می‌باشد. مجموعه نام برده شده همواره در تلاش است که قطعاتی با بهترین و بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این شرکت با بهره گیری از ماهرترین کارشناسان و افراد توانسته در طول چندین سال موفقیت‌های بسیاری کسب نماید و در لیست رتبه بندی شرکت‌های بزرگ و هلدینگ‌های داخلی جایگاه خوبی را از آن خود کند. به طور کلی این شرکت تلاش می‌کند تا از هر جهت به کمک صنایع داخلی بشتابد.

هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین محصولات صنعتی و با کیفیت عالی از برندهای خارجی معتبر وارد کرده و با خدمات ویژه در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.
هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین محصولات صنعتی و با کیفیت عالی از برندهای خارجی معتبر وارد کرده و با خدمات ویژه در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

بررسی زیر مجموعه‌ها

این شرکت بزرگ وارداتی صنعتی دارای 3 زیر مجموعه مهم می‌باشد. که هر کدام از آن‌ها وظیفه وارد کردن محصولات صنعتی خاصی را داشته و در این زمینه فعالیت می‌کنند.‌ شرکت‌های زیر مجموعه این هلدینگ بزرگ عبارتند از:

شرکت راد پایپ

شرکت راد پایپ از زیر مجموعه‌های پایا صنعت تجارت رادوین است که تجهیزاتی هم چون: اتصالات لوله، شیرآلات صنعتی، فلنج، انواع لوله، گونه‌های مختلف پیچ و مهره، گسکت، استاپر، عایق‌های گوناگون را با بالاترین کیفیت وارد کرده و آن‌ها را با نازل‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. لازم به ذکر است که محصولات وارداتی این شرکت همواره به صنایع داخلی کشور کمک شایانی کرده است.

شرکت راد دیزل

شرکت وارداتی صنعتی راد دیزل محصولاتی از قبیل: ژنراتورهای گازسوز، دیزل‌های ژنراتور، ژنراتورهای تک، لوازم یدکی مربوط به انواع دیزل ژنراتور، موتورهای برق و دیزل ژنراتورهای دست دوم را با کیفیت مناسب و خوب وارد کرده و با بهترین قیمت در اختیار صنایع گوناگون قرار می‌دهد. این شرکت در مدت زمان کم توانسته اعتماد مشتریان زیادی را به خود جلب کند که این مورد برای مجموعه نام برده شده بسیار قابل تحسین می‌باشد.

شرکت رادوکو

این شرکت با سرمایه بخش خصوصی بنیان گذاری شده و به فعالیت خود ادامه می‌دهد. لازم به ذکر است که نام رادوکو تحت عنوان برند اصلی پایا صنعت تجارت رادوین بوده در مجامع بین المللی و در بین شرکای خارجی معروف می‌باشد. همچنین این شرکت در زمینه واردات محصولاتی هم چون: پایپینگ، ژنراتور، ابزارآلاتی با دقت زیاد، تجهیزات کشاورزی، پمپ‌های صنعتی، انواع گیربکس‌های مورد استفاده در صنایع مختلف و الکتروموتورهای صنعتی فعالیت داشته و آن‌ها را با بهترین کیفیت و کم‌ترین قیمت در اختیار متقاضیان این محصولات قرار می‌دهد.

شرکت پایا صنعت تجارت رادوین در طول سال‌های گذشته جوایز ملی بسیاری برای عملکرد خوب خود دریافت کرده است.
شرکت پایا صنعت تجارت رادوین در طول سال‌های گذشته جوایز ملی بسیاری برای عملکرد خوب خود دریافت کرده است.

چرا باید برای تامین و خرید قطعات صنعتی،  رادوین را انتخاب کنیم؟

این شرکت وارداتی صنعتی بزرگ دارای محاسن زیادی می‌باشد که شما را در جهت خرید انواع محصولات صنعتی از این شرکت، ترغیب می‌کند. این مزایا عبارتند از:

سابقه طولانی و درخشان هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین

همان طور که می‌دانید برای خرید تجهیزات و قطعات صنعتی نباید ریسک کنید و به مراکز نا معتبر یا کم سابقه مراجعه نمایید. از این رو با انتخاب شرکت پایا صنعت تجارت رادوین و زیرمجموعه‌های نام برده شده، با توجه به سوابق طولانی و درخشان هر یک از آن‌ها می‌توانید از این هلدینگ و شرکت‌های مذکور خریدی امن و مطمئن داشته باشید.

شرکت بزرگ پایا صنعت تجارت رادوین از افراد و مهندسان با تجربه و مسلط به امور مربوطه در مجموعه‌های خود بهره برده است.
شرکت بزرگ پایا صنعت تجارت رادوین از افراد و مهندسان با تجربه و مسلط به امور مربوطه در مجموعه‌های خود بهره برده است.

حضور کارشناسان مشاور و تیم پشتیبانی در هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین

این شرکت از مشاوران خبره در زمینه ارائه مشاوره‌های شغلی مربوط به صنایع خرد و کلان به مشتریان بهره برده است این مشاوره رایگان بوده و بابت آن هیچ هزینه‌ای از فرد دریافت نمی‌شود. علاوه بر تیم مشاوران، این مجموعه از گروه پشتیبانی نیز برخوردار می‌باشد. تیم پشتیبانی به صورت شبانه روزی با صبر و حوصله زیاد به سوالات شما پاسخ داده و در زمینه خدمات پس از فروش محصولات به کمک شما می‌کنند. ویژگی نام برده شده در شرکت‌های مشابه به ندرت دیده می‌شود به همین علت هلدینگ نام برده شده به خدمات این چنینی خود که در راستای کمک به شما مشتریان می‌باشد افتخار می‌کند.

واردات محصولات صنعتی با بهترین کیفیت توسط شرکت پایا صنعت تجارت رادوین

پایا صنعت تجارت رادوین وارد کردن محصولات با کیفیت خارجی را هدف اصلی و خط مشی مجموعه دانسته و همواره در این راه تلاش می‌کند. زیرا جلب رضایت مشتریان را سر لوحه کار خود و شعار مجموعه قرار داده است.

قیمت مناسب و مقرون به صرفه محصولات وارداتی

قیمت محصولات وارداتی این شرکت در کنار کیفیت بی نظیر آن‌ها، بسیار مقرون به صرفه و مناسب می‌باشد. چون شرکت مذکور سود خود را آن چنان در نظر نگرفته و تنها به فکر رضایت مشتریان خود می‌باشد.

ارائه گارنتی و ضمانت نامه همراه با محصولات خریداری شده

این هلدینگ و تمامی زیر مجموعه‌های آن، به مشتریان خود همراه با خرید محصولات صنعتی گارنتی و ضمانت نامه نیز ارائه می‌دهد تا در صورت بروز مشکل احتمالی در صدد حل آن برآیند. توجه داشته باشید که بسیاری از شرکت‌های مشابه این کار را انجام نمی‌دهند و از دادن گارانتی همراه با محصول خریداری شده اجتناب می‌کنند زیرا قصد آن‌ها کلاهبرداری از مشتریان می‌باشد.

بسته بندی محصولات خریداری شده با بهترین کیفیت و امن‌ترین حالت

هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین و تمامی زیر مجموعه‌های آن برای محصولات خریداری شده توسط مشتریان احترام قائل بوده و آن‌ها را در بسته بندی محکم و ایمن قرار می‌دهد. زیرا برای این مجموعه سالم رسیدن محصول خریداری شده به دست مشتریان، امری حیاتی و مهم تلقی می‌شود و همچنین به مشتری‌های خود با این کار احترام می‌گذارد.

فلنج‌های صنعتی با کیفیت و مقرون به صرفه .
فلنج‌های صنعتی با کیفیت و مقرون به صرفه را می‌توانید از هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین و یا زیر مجموعه‌های آن با قیمت مناسب تهیه نمایید.

مقالات مرتبط :

اشتراک در خبرنامه ما

خبرنامه رادوین را دریافت کنید و از آخرین اخبار مطلع شوید

بیشتر بخوانید...

آیا می خواهید صنعت خود را در دست بگیرید؟

با ما تماس بگیرید و در ارتباط باشید